Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowego koncernu - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Twoje zadania:

  • Aktualizowanie cen surowców
  • Potwierdzanie faktur w systemie
  • Tworzenie rekordów w systemie i list informacyjnych na temat produktów
  • Rozwiązywanie problemów z zamówieniami w systemach– współpraca z łańcuchem dostaw dla oddziałów w regionie EMEA
  • Obsługiwanie globalnych narzędzi zakupowych takich ja: Ariba, SAP, Winshuttle, Oracle, Qlickview oraz codzienna praca w Excel’u

Oczekiwania wobec Kandydatek i Kandydatów:

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- łańcuch dostaw / zaopatrzenie / odpowiedzialność za bazy danych
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
  • W przypadku obcokrajowców wymagana możliwość dłuższego zatrudnienia (minimum 1 rok)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 1 roku – od daty zatrudnienia
  • Wynagrodzenie miesięczne: 5 175 PLN brutto
  • Wynagrodzenie płatne do 10. dnia każdego miesiąca
  • Dedykowanego Konsultanta ds. administracyjnych
  • Pracę w nowoczesnej korporacji i międzynarodowym środowisku
  • Realną możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw, zakupów
  • Możliwość przystąpienia do benefitów takich jak: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie w PZU i prywatna opieka medyczna w Medicover

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
minimum 1 rok
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Zakupy / Zaopatrzenie