Opis stanowiska pracy

7-19-56742

Dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty IT z j. niemieckim.

Pracodawca to polska firma bukmacherska, oferująca swoim pracownikom dostęp do najnowszych technologii i duże możliwości rozwoju.

Lokalizacja: Katowice

Osoba na tym stanowisku będzie:
- udzielać informacji, odpowiadać na pytania klientów niemieckojęzycznych (kontakt odbywa się za pośrednictwem czatu, poczty e-mail i jest inicjowany przez klienta - brak połączeń telefonicznych),
- wewnętrznie obsługiwać obieg informacji,
- współpracować z innymi działam firmy.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca w trybie 24/7, 4x10h),
- komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- znajomość języka niemieckiego (min. B2),
- umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością,
- motywacja oraz chęć rozwoju,
- odpowiedzialność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań,
- umiejętność obsługi komputera (MSOffice, Google Docs).

Korzyści:
- praca w nowoczesnym biurze w Katowicach,
- finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
- praca w oparciu o UoP,
- darmowe zajęcia z języka angielskiego,
- pakiet benefitów (karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe),
- dostęp do Chill Out Room,
- darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
- dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,
- darmowy parking,
- imprezy firmowe.

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management