Opis stanowiska pracy

• kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (system kadrowy TETA), w tym:
 kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników
 bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników
 zgłaszanie pracowników do systemu Płatnik
 dokumentacja związana z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunków pracy

Wymagania

• wykształcenie wyższe (bądź ostatni rok studiów)
• doświadczenie w dziale kadr (co najmniej 1 rok)
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• bardzo dobra znajomość programu Word i Excel
• sumienność i dynamizm w działaniu
• doskonała organizacja pracy własnej
• entuzjazm

Mile widziane:
• orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja