Młodszy specjalista ds Zarządzania Flotą

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Wsparcie organizacji struktury serwisowej niezbędnej do obsługi aut,
  • Weryfikacja kosztów flotowych,
  • Udział w przekazaniach pojazdów i weryfikacja stanu pojazdów wg PZWLP,
  • Egzekwowanie zapisów Polityki Flotowej,
  • Współpraca z innymi działami w obrębie polityki i rozwiązań flotowych,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i optymalizacji dla floty,
  • Wsparcie klienta wewnętrznego w kwestiach związanych z użytkowaniem pojazdu i likwidacją szkód,
  • Raportowanie, prowadzenie bazy danych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w roli pracownika ds. zarządzania flotą
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wiedza z obszaru zarządzania flotą samochodową, leasingu, szkodowości etc.
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w niewielkim zespole w nieformalnej atmosferze,
  • Świadczenia pozapłacowe (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Nowoczesne miejsce pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.