Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Nobilus Ent

Jabłonna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma farmaceutyczna poszukuje pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości do obowiązków którego będzie należało m. in.:

  •  nadzór nad dokumentacją Systemu Zapewnienia Jakości,
  • nadzór nad terminową realizacją odchyleń, działań korygujących/zapobiegawczych i zmian wprowadzanych do systemu SZJ,
  • kwalifikacja producentów/dostawców,
  • opracowywanie Przeglądów Jakości Produktów,
  • uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe wyzwania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych systemów zarządzania jakością (ISO, HACCP),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z jakością oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Nobius Ent jest firmą farmaceutyczną zajmującą się produkcją substancji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości