Młodszy specjalista ds. zakupów/Młodszy kupiec (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • powiększenie portfolio produktowego firmy,
  • szacowanie potencjału wprowadzanych produktów,
  • przygotowanie ofert do dostawców oraz ich późniejsza analiza,
  • wyszukiwanie nowych dostawców oraz nawiązywanie z nimi współpracy,
  • negocjowanie umów z dostawcami oraz nadzór nad ich realizacją,
  • ustalanie polityki cenowej dla podległego asortymentu,
  • tworzenie raportów, zestawień oraz monitorowanie konkurencji.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie, który umożliwi swobodną komunikację z klientami – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel – warunek konieczny,
  • praktyczna znajomość social media,
  • wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:
  • doświadczenie w branży kosmetycznej.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej, cieszącej się prestiżem organizacji,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysty system premiowy oparty o realizację KPI,
  • możliwość rozwoju poprzez branie udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie karty MultiSport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • zniżki na produkty oferowane przez firmę,
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnej siedzibie firmy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy