Młodszy specjalista ds. wsparcia systemów biznesowych

GRUPA ATERIMA

Kraków, małopolskie

GRUPA ATERIMA Kraków, GRUPA ATERIMA Umowa o pracę
Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników systemu ERP (helpdesk ERP)
  • utrzymywanie, wdrażanie zmian i optymalizacja funkcjonowania programu ERP (Enova)
  • programowanie aplikacji integrowanych z ERP oraz algorytmów w systemie ERP
  • stała współpraca z zewnętrznymi konsultantami i doradcami
  • analizowanie bieżących potrzeb użytkowników

  • posiadasz wykształcenie: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • znasz język C# i programujesz w środowisku Windows
  • wiesz co nieco o MS SQL Server
  • pracowałeś z systemem ERP
  • chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, aby rozwiązywać problemy techniczne współpracowników
  • lubisz mieć wpływ na swoją pracę
  • potrafisz drążyć tematy do końca
  • chcesz szukać nowych rozwiązań, a nie tylko pracować w oparciu o utarte schematy
  • potrafisz mówić o sprawach technicznych ’ludzkim’ językiem
  • (nieobowiązkowo) posiadasz znajomość zasad typu SOLID, środowiska programistycznego JetBrains Rider lub Microsoft VisualStudio, znajomość zagadnienia testów jednostkowych, w szczególności biblioteki NUnit lub podobnej

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • różnorodne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze systemów biznesowych
  • udział w projektach na styku IT i biznesu
  • łatwy dojazd do naszego biura i darmowy parking oraz inne benefity (np. ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport)

Co lubisz?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Karta sportowa i opieka medyczna – wszystko to mamy. Czego jeszcze potrzebujesz, by pracowało Ci się komfortowo?
GRUPA ATERIMA GRUPA ATERIMA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy