Młodszy specjalista ds. wsparcia systemów biznesowych

Kraków, małopolskie

GRUPA ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników systemu ERP (helpdesk ERP)
  • utrzymywanie, wdrażanie zmian i optymalizacja funkcjonowania programu ERP (Enova)
  • programowanie aplikacji integrowanych z ERP oraz algorytmów w systemie ERP
  • stała współpraca z zewnętrznymi konsultantami i doradcami
  • analizowanie bieżących potrzeb użytkowników

  • posiadasz wykształcenie: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, aby rozwiązywać problemy techniczne współpracowników
  • pracowałeś z systemem ERP
  • wiesz co nieco o MS SQL Server
  • lubisz mieć wpływ na swoją pracę
  • potrafisz drążyć tematy do końca
  • chcesz szukać nowych rozwiązań, a nie tylko pracować w oparciu o utarte schematy
  • potrafisz mówić o sprawach technicznych ’ludzkim’ językiem
  • (nieobowiązkowo) posiadasz znajomość programowania obiektowego w dowolnym języku, zasad typu SOLID, środowiska programistycznego JetBrains Rider lub Microsoft VisualStudio, znajomość zagadnienia testów jednostkowych, w szczególności biblioteki NUnit lub podobnej
  • (nieobowiązkowo) posiadasz znajomość języka C# i programujesz w środowisku Windows

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • różnorodne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze systemów biznesowych
  • udział w projektach na styku IT i biznesu
  • łatwy dojazd do naszego biura i darmowy parking oraz inne benefity (np. ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP