Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Jakie obowiązki na Ciebie czekają ?

  • Zapewnienie telefonicznej, profesjonalnej obsługi Klientom na każdym etapie współpracy: udzielanie informacji o produktach i usługach, badanie potzeb Klientów, wspracie posprzedażowe
  • Wsparcie działu sprzedaży w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Obsługa LifeChat i systemu Jira (ewidencja zgłoszeń)
  • Systemowe prowadzenie spraw Klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Kogo poszukujemy?

  • Osoby z rocznym doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta
  • Osoby komunikatywnym, dla której telefoniczny kontakt z klientem nie stanowi bariery
  • Osoby zaangażowanej, lubiącej współpracować z innymi osobami w zespole
  • Osoby posiadającej wysoką kulturę osobistą i zorientowanej na potrzeby Klienta
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

Co możemy zaoferować ?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 20 zł brutto/h
  • Wysokie prowizje od sprzedaży
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w profesjonalnej obsłudze Klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Możliwość pracy w trybue zdalnym/rotacyjnym
  • Miejsce pracy - Piaseczno, ul. Okulickiego

Daj się poznać, czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: MA/15/10/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.