Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Gi Group Poland S.A.

Katowice, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Kontakt z handlowcami (sprawdzanie kalkulacji maszyn, potwierdzanie cen, przygotowywanie zamówień i dokumentacji wewnętrznej)
  • Koordynacja przepływu informacji technicznych pomiędzy centralą, fabrykami, oddziałem i działem handlowym
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Administracyjna obsługa zamówień
  • Przygotowywanie raportów z CRM oraz targów branżowych
  • Wsparcie działu marketingu z technicznego punktu widzenia
  • Sprawdzenie i opisywanie pod względem merytorycznym faktur kosztowych
  • Przygotowywanie szablonów ofert handlowych
  • Rozwijanie bazy klientów

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (technicznego, ekonomicznego, administracyjnego) lub student/studentka w/w studiów z możliwością pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja)
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analitycznych
  • Zdolności pracy pod presją czasu
  • Zaangażowania w wykonywane zadania i umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na okres min. roku w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze

  • Elastyczny czas pracy (7-9 do 15-17; biuro i home office)
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Szkolenia i możliwość rozwoju

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.