Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta (m/k)

Trenkwalder

Radziechowy-Wieprz, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radziechowy-Wieprz
Zadania na stanowisku:
  • kompleksowa obsługa klienta (telefoniczna oraz e-mailowa),
  • wprowadzanie zamówień do systemu, przy pomocy odpowiednich narzędzi,
  • tworzenie dokumentów transportowych,
  • dbanie o poprawność procesu i weryfikację poprawności danych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących reklamacji i zwrotów towaru,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • praca hybrydowa: możliwość pracy w biurze bądź domu.

Wymagania:
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientem,
  • umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i sprzętów biurowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • łatwość w kreatywnym rozwiązywaniu problemów oraz sytuacji kryzysowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne i grupowe),
  • pracę od poniedziałku do piątku (08:00-16:00),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Okres: 01.04.2024 - 31.08.2024

Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista ds. rekrutacji Emilia Francuz. Kontakt z rekruterem: adres: e.francuz@trenkwalder.com, tel. 691 500 310.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.