Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Kraków, małopolskie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1098384

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z oddziałem w Krakowie poszukujemy osób do wsparcia technicznego pracowników.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie doskonałej obsługi klienta na 1 linii wsparcia, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w obszarze IT i zapewnianie wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Do zadań należeć będzie również diagnoza i konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania.

Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą angielskiego (poziom B2/C1). Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycje do działania w dynamicznym, zorientowanym na prace zespołową środowisku. Wcześniejsze doświadczenie w obszarze IT nie jest wymagane, firma zapewnia odpowiednie przeszkolenie.

Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku. Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji zapraszamy do aplikowania oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy