Młodszy specjalista ds. systemów informatycznych (IT Service desk)

Zielonka, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w zaawansowanych technologiach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka
01/2021

Zadania:

  • wsparcie pierwszego poziomu (1st level service desk)
  • instalacja sprzętu i oprogramowania standardowego oraz oprogramowania specyficznego dla stanowiska
  • eksploatacja infrastruktury IT (monitoring, rozwiązywanie problemów)
  • koordynacja kontaktu z zewnętrznymi dostawcami usług
  • proste zadania administracyjne w Active Directory / Exchange
  •  aktualizacja i tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wcześniejsze doświadczenie umożliwiające wykonywanie zadań bez wielotygodniowego szkolenia
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę tymczasową do 30.06.2021
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems