Młodszy specjalista ds. raprotowania

Michael Page

Piaseczno, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży retail w związku z poszerzeniem struktur finansowych poszukuje Kandydatów na stanowisko - Młodszy specjalista ds. raportowania

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Weryfikacja poprawności księgowań i fakturowania
  • Uczestniczenie w procesie raportowania i konsolidacji wyników finansowych
  • Weryfikacja sprawozdań finansowych Grupy
  • Przygotowanie zestawień, raportów i sprawozdań na potrzeby GUS, banków oraz innych instytucji
  • Udział w realizacji innych zadań działu raportowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe(finanse / ekonomia)
  • 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnej Księgowej lub Analityka finansowego
  • Dobra znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w uznanej firmie o rozpoznawalnej marce
  • Bardzo bogaty pakiet pozapłacowy
  • Uczestnictwo w grupowych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Piaseczno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page