Młodszy Specjalista ds. Personalnych (wew. dział HR)

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
Realizowanie projektów rekrutacyjnych
Redagowanie i publikacja ofert pracy
Wyszukiwanie Kandydatów za pomocą różnych źródeł oraz selekcja aplikacji
Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych (phone, video, face to face interviews)
Wsparcie w procesie zatrudnienia oraz onboardingu nowych pracowników
Wsparcie w działaniach z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (social media, współpraca z portalami rekrutacyjnymi)
Obsługa wewnętrznych systemów i narzędzi HR
Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych dla działu HR.

Wymagania:
Około 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji
Zainteresowanie branżą HR i chęć rozwoju w tym obszarze
Dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobre umiejętności komunikacji
Dokładność i dbałość o jakość pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, lekcje j. angielskiego, szkolenia)
Pracę przy realizacji ciekawych projektów w zgranym zespole doświadczonych specjalistów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.