Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pracownika

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1152276

Obowiązki na tym stanowisku:
- zarządzanie ofertą platformy benefitowej
- świadczenie usług informacyjnych dot. dostępnych pakietów (np. stomatologiczny)
- obsługa klientów / pracowników anglojęzycznych

Wymagania:
- bardzo dobry język angielski (C1) - kontakt z pracownikami anglojęzycznymi

Mile widziane:
- pierwsze doświadczenie pracy z klientem lub w administracji/HR

Oferta:
- praca hybrydowa (biuro w Krakowie)
- międzynarodowe środowisko pracy
- idealne stanowisko na start doświadczenia korporacyjnego
- prywatna opieka medyczna
- start od października
- 4500 PLN brutto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland