Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1166790

Międzynarodowa firma z siedzibą w centrum Krakowa poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta.

Stanowisko związane jest z telefoniczną oraz mailową obsługą klienta na jak najwyższym poziomie, wsparciem w rozwiązywaniu problemów oraz analizowaniem potrzeb klientów.

Jeżeli:
  • bez problemu posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie i piśmie
  • jesteś ambitny, komunikatywny oraz stawiasz rozwój na pierwszym miejscu – ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Wawel!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy