Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Rumuńskim

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, 03-736, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Monitorowanie i analiza przepisów prawnych oraz inicjatyw legislacyjnych na rynku rumuńskim dotyczących sektora energetycznego.
• Przygotowywanie analiz i opinii związanych z otoczeniem regulacyjnym
i działalnościami rozwojowymi biznesu na rynku rumuńskim.
• Analiza zapisów umów i innych dokumentów dotyczących zakupu energii elektrycznej i paliwa gazowego sporządzonych w języku rumuńskim, angielskim i polskim.
• Prowadzenie procesu zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i energii elektrycznej.
• Weryfikacja i rejestracja w systemie informatycznym danych dotyczących zużycia energii elektrycznej i gazu (pochodzących z faktur rumuńskich) oraz ich aktualizacja.
• Monitoring poprawności wprowadzanych danych oraz sporządzanie raportów i zestawień.
• Bieżące wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami, w tym prowadzenie reklamacji w imieniu klientów ze sprzedawcami paliwa gazowego i energii elektrycznej w języku polskim, angielskim i rumuńskim.
• Codzienny kontakt z klientami z Rumunii i Polski, w tym prowadzenie korespondencji biznesowej w języku polskim, rumuńskim i angielskim.
• Skanowanie i archiwizacja dokumentów.

Wymagania

• Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka rumuńskiego (C1/C2), polskiego (C1/C2) oraz przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2) – warunek konieczny.
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki romanistyka, prawo, ekonomia).
• Wielozadaniowość, zorientowanie na Klienta.
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
• Dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także pracy w języku rumuńskim oraz w języku angielskim każdego dnia.
• Stabilne zatrudnienie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Ubezpieczenie na życie.
• Pracę w przyjaznej atmosferze.
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka