Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na pełny etat z możliwością rozpoczęcia pracy już 15.04
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3900 zł brutto
  • Premie kwartalne w wysokości do 15% wynagrodzenia zasadniczego
  • Pakiet socjalny (MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z księgowością/ fakturami
  • Znajomość obsługi komputera, aplikacji przeglądarkowych oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel) - warunek konieczny
  • Mile widziana podstawowa znajomość przepisów podatkowych ( VAT, Split Payment)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Komunikatywność, samodzielność i duża dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Rejestracja faktur i załączników do nich w systemie elektronicznego obiegu faktur
  • Kontrola poprawności faktur po kątem formalno-podatkowym
  • Akceptacja faktur do zapłaty
  • Zamykanie procesów księgowych w systemach

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa