Młodszy specjalista ds. Marketing Automation

ESTYL.pl

05-090 Raszyn Rybie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Rybie-Raszyn
Liczba wakatów: 1

Opis zadań:
- Koordynowanie działań powiązanych z e-mailem i marketing automation
- E-mail copywriting (wymyślanie tytułów, koncepcji i treści wiadomości),
- Dbanie o higienę bazy użytkowników,
- Personalizowanie strony (Ustawianie popup’ów i bannerów)
- Tworzenie i analiza kampanii webpush i sms,
- Dbanie o efektywność działań automatyzacji marketingu,
- Doskonalenie procesów, dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami

Oferujemy:
- Przeszkolenie i edukację w zakresie email i marketing automation
- Pracę zdalną lub na miejscu
- Pracę w młodym, pełnym energii zespole
- Nowoczesną kulturę firmy (brak korpo struktury i klimatu)
- Pracę z najlepszymi specjalistami rynku e-Commerce
- Kartę sportową
- Imprezy firmowe

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego, najlepiej w e-mail marketingu + marketing automation
- Skrupulatność i samodzielność
- Otwartość na uczenie się nowych rzeczy
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media