Młodszy Specjalista ds. Logistyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Firma z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Produktu do zespołu w Szczecinie. Jeśli jesteś ambitny, pełen entuzjazmu i chęci do pracy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Młodszy Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Kontrola procesów magazynowych,
  • Składanie zamówień do dostawców oraz monitorowanie dostaw,
  • Kontrola i prowadzenie analiz stanów magazynowych,
  • Organizacja transportu do i z magazynów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Duża motywacja i chęć do nauki,
  • Minimum wykształcenie średnie, choć mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach tj. logistyka czy transport;
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w działach logistycznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy i szkolenia,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w strukturze firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.