Młodszy specjalista ds. logistyki (m/k)

Trenkwalder

Nowy Sącz, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Opis stanowiska obejmują:
  • organizowanie dostaw surowców,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza i wybór ofert,
  • organizowanie/zlecanie usług transportu i spedycji,
  • sporządzanie dokumentów niezbędnych do odprawy celnej, zgłoszeń SENT, kompletnej dokumentacji zakupu, zgodnie z wymaganiami przepisów celno-skarbowych,
  • uczestniczenie w rozpatrywaniu reklamacji dotyczących transportu i logistyki.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub o profilu związanym z logistyką),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z logistyką,
  • znajomość procedur celnych i podatkowych,
  • znajomość systemu SAP lub podobnego systemu ERP w obszarze logistyki,
  • znajomość formuł handlowych Incoterms,
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 w mowie i piśmie),
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego w zdobywaniu wyższych kwalifikacji,
  • szkolenia doskonalające i możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy