Młodszy Specjalista ds. Kontroli Procesu

Lublin, lubelskie

Smart-HR

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę incydentów i bieżące rozwiązywanie ich,
  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procesami/systemami i zalecanie ich usprawnień w celu rozwiązania rutynowych potrzeb klientów,
  • Prowadzenie odpowiedniej komunikacji, gdy zamknięcie incydentu jest kwestionowane przez klienta,
  • Monitorowanie wydajności z wykorzystaniem analizy statystycznej,
  • Dbanie o wysoki poziom usług obsługi klienta – analizowanie oraz identyfikacja obszarów, które wymagają udoskonalenia, odpowiedzialność za problemy klientów oraz wspieranie ich rozwiązywania, budowanie relacji biznesowych,
  • Aktywny udział w zarządzaniu zmianą – pilnowanie, aby proces przebiegał w odpowiedni sposób, monitorowanie i raportowanie jego skuteczności,
  • Zapobieganie negatywnym trendom poprzez odpowiednie reagowanie na braki w wynikach i postępach.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych – zarówno werbalnych jak i pisemnych,
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności Excela,
  • Znajomości procesów zarządzania usługami ITIL lub zainteresowania nimi,
  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę zdalną,
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w godzinach 9-17 lub 8-16,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

Wymagania

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Prezentacja firmy

Szukasz pracy?
Rekruterzy tworzący agencję rekrutacyjną SMART- HR chętnie Ci w tym... pomogą.
Wierzymy, że największym skarbem firmy są doskonale dobrani i zmotywowani pracownicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi rekrutacjami.

Nie znalazłeś oferty pracy, która i rozwinie Twój potencjał?
Wyślij nam swoje aktualne CV. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą?
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania firm. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu sprostasz wymaganiom dzisiejszego rynku. Błędy związane z wyborem nieodpowiednich pracowników mogą przełożyć się na funkcjonowanie całej organizacji, straty finansowe oraz stagnację firmy.
Twój sukces w biznesie jest na wyciągnięcie ręki, lecz wymaga wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego powstał SMART-HR, firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i rozwijaj się z nami.

Smart-HR realizuje zlecenia z zakresu:

-Rekrutacji i selekcji pracowników
-Doradztwa HR w zakresie zarządzania personelem (motywacja, systemy wynagradzania)
-Szkoleń: menedżerskich, sprzedażowych, rozwijających kompetencje społeczne
-Doradztwa w zakresie Prawa Pracy
-Kadr, Płac, BHP
-Job Coachingu dobierany plan rozwoju kariery, we współpracy z coachem zawodowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy