Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/07/2018.

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Należności

Kraków, małopolskie

Benhauer Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- telefoniczna oraz e-mailowa windykacja należności

- negocjacje warunków oraz terminów spłaty dłużników

- monitoring realizacji wynegocjowanych warunków spłaty

- bieżący, stały kontakt z Klientami w celu kontroli statusu płatności

- raportowanie prowadzonych działań

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego

- komunikatywność

- chęć do pracy i nauki

- pracowitość

- umiejętność dyplomacji oraz negocjacji

- czytanie książek będzie bardzo mile widziane

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26 najszybciej... rosnąca spółka w Europie, najszybciej rosnąca polska firma oraz najszybciej rosnąca w Europie platforma Marketing Automation. Firma została założona w 2011 w Krakowie i zatrudnia ponad 200 osób w oddziałach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech. Z usług firmy korzysta ponad 10 000 firm w 40 krajach między innymi Orange, Lacoste, Yves Rocher, Aviva, ToyR Us i Netia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 2.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta