Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie
Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.
Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Młodszy Specjalista ds. informatycznych

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Koordynacja i wsparcie procesu przygotowania i dystrybucji komputerów w firmie,
  • Wsparcie informatyczne dla pracowników zarówno bezpośrednio w biurze głównym, jak i zdalnie dla innych lokalizacji,
  • Współpraca w ramach Działu IT przy realizacji wewnętrznych projektów,
  • Sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji działowej,
  • Administracja usługami zewnętrznymi Microsoft Office 365 (m.in. Exchange Online, Sharepoint, Project, Office, OneDrive, Skype for Business),
  • Monitorowanie, utrzymanie i rozbudowa krytycznej infrastruktury sieciowej, serwerów, usług i aplikacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego typu PC, środowiska Microsoft Office oraz sieci komputerowych,
  • Sprawne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych z komputerami PC, oprogramowaniem systemowym Windows i peryferiami komputerowymi,
  • Znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, VPN, VLAN, DNS, DHCP, routing, switching),
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu umożliwiającym komunikację z zagranicznymi pracownikami,
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 Professional,
  • Przekrojowa, praktyczna wiedza dotycząca działania systemów informatycznych i baz danych,
  • Znajomość dobrych praktyk/metodyk zarządzania IT takich jak np.: ITIL,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows Server, Linux,
  • Potrafisz pracować w zespole,
  • Cechuje Cię komunikatywność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków zawodowych,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

    Zapraszamy Cię do naszego Zespołu!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, doskonalenia umiejętności oraz poszerzania wiedzy poprzez szkolenia i konferencje,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów z zakresu wdrażanych technologii,
  • Pełną wyzwań pracę, ambitne zadania i duży zakres samodzielności,
  • Szeroki pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.