Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa leków z j. angielskim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-13-61295
Wynagrodzenie: 8000 - 11500 PLN

Dla naszego Klienta, organizacji z branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek zainteresowanych stanowiskiem:

Obowiązki:
- Zbieranie danych medycznych na temat niepożądanych działań leków,
- Tworzenie szczegółowych raportów na temat nowych zgłoszeń,
- Udział w szkoleniach na temat nowych leków,
- Weryfikowanie wpływu leków towarzyszących i historii medycznej, które mogły wpłynąć na wystąpienie działań niepożądanych,

Wymagania:
- Wykształcenie medyczne,
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
- Wiedza z zakresu bezpieczeństwa leków,
- Wysokie zdolności analityczne,

Korzyści:
- Całkowicie zdalna praca,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Umowa o pracę na 12 miesięcy

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Doradztwo / Konsulting