Młodszy specjalista ds. administracji sprzedaży w dz. handlowym / Junior Back Office ( sales dp )

Merlo Polska sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego działu handlowego!

Zakres obowiązków;

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym a także pozostałymi działami firmy;
  • Współpraca w centralą firmy Merlo SpA we Włoszech;
  • Obsługa procesu sprzedaży maszyn i osprzętu;
  • Koordynacja i wsparcie handlowe dla dealerów i przdstawicieli handlowych;
  • Koordynacja działań logistycznych i pokazów maszyn;
  • Monitorowanie stanu magazynowego nowych maszyn i osprzętów;
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych;
  • Organizacja pracy biurowej;
  • Wspracie w organizacji targów i innych wydarzeń promujących markę;
  • Wsparcie w raportach dla centrali i dla innych działów

Wymagania

Szukamy osoby :

  • znającej język angielski: praca wymaga częstych kontaktów telefonicznych/mailowych z przedstawicielami firmy w innych krajach;
  • sprawnie posługującej się pakietem MS Office (ponadpodstawowa znajomość Excela mile widziana);
  • dobrze organizującej sobie pracę;
  • umiejącej pracować pod presją czasu;
  • posiadającej doświadczenie na podobnym stanowisku (zwłaszcza w sektorze maszyn budowlanych/rolniczych)

Znajomość systemu AX i/lub języka włoskiego będzie dodatkowymi atutem.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w fajnej atmosferze;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • narzędzia pracy (telefon, komputer służbowy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną spółką przemysłową, stosującą nowoczesne technologie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
17 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat