Młodszy secjalista SEO / SEM

Grupa Euro

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 Agencja interaktywna Grupa Euro poszukuje osoby na stanowisko młodszego specjalisty SEO / SEM. Oferujemy umowę o pracę lub rozliczanie na zasadach B2B.
 W początkowym okresie zatrudnienia możemy zaproponować zarówno pełny etat jak i pół etatu – do indywidualnego ustalenia. Docelowo zależy nam na pełnym etacie.

 Obowiązki na stanowisku:

  • Ciągła analiza stron internetowych klientów i przygotowywanie wytycznych, optymalizacyjnych do wdrożenia,
  • Linkbuilding,
  • Bieżące monitorowanie i analiza osiąganych wyników SEO,
  • Tworzenie, rozbudowa i nadzór nad zapleczem pozycjonerskim,
  • Optymalizacja sklepów i serwisów internetowych,
  • Śledzenie najnowszych trendów SEO / SEM,
  • Monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO,
  • Tworzenie, optymalizacja, raportowanie kampanii Google Ads,
  • Współpraca z pozostałymi działami agencji,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z kluczowymi klientami agencji.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach internetowych
  • Życzliwość, dobre relacje w ramach działu i całej agencji
  • Wsparcie od pozostałych działów agencji - łącznie 20 osób, w tym programiści, graficy, dział IT, e-commerce
  • Dogodną lokalizację biura – okolice Ronda Mogilskiego
  • Dofinansowanie do Multisport

Wymagania

 •         Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Specjalisty SEO/SEM

•         Praktyczna, dobra znajomość zasad optymalizacji stron/sklepów/serwisów www pod kątem SEO i użyteczności

•         Dobra znajomość HTML, CSS

•         Praktyczne umiejętności tworzenia i rozwoju zaplecza pozycjonerskiego

•         Znajomość schematów stosowanych w budowie zaplecza pozycjonerskiego i doświadczenie we wdrażaniu ich

•         Doświadczenie w pracy z różnego rodzaju systemami CMS (WordPress, Shoper, PrestaShop itp.)

•         Dobra znajomość narzędzi Google (Tag Manager, Analytics, Search Console, Google Maps)

•         Dobra znajomość narzędzi dedykowanych SEO (Senuto, Ahrefs, MajesticSEO, Surfer itp)

•         Dobra znajomość Google Ads, umiejętność tworzenia i optymalizowania różnych typów kampanii Google Ads

•         Samodzielność, terminowość, umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Grupa Euro to między innymi: <br/> <br/>• RSA24 i VMI24– innowacyjne roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce