Młodszy Referent ds. wsparcia sprzedaży Łódź

Grupa Outworking

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszy referent ds. wsparcia sprzedaży Klienta dla naszego klienta PGE Obrót S.A. Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót S.A.

Zakres zadań:

  • Realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów.
  • Przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń.
  • Zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów kompleksowych oraz umów sprzedaży z Klientami w trybie korespondencyjnym wraz z monitorowaniem przebiegu procesów.
  • Realizacja zgłoszeń/zadań/spraw przekazanych przez inne komórki i podmioty PGE.
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów obsługi Klientów.
  • Archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe).
  • Dobra znajomość MS Office oraz obsługi komputera
  • Samodzielność, dokładność, systematyczność i terminowość.
  • Umiejętność redagowania pism.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin.
  • Gwarantowaną stawkę godzinową 18,30 zł brutto.
  • Dostęp do pakietu sportowego Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta