Młodszy operator produkcji (m/k) bez doświadczenia

Trenkwalder

Dobczyce, Raciechowice, Zagórzany, Wierzbanowa, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobczyce, Raciechowice, Zagórzany, Wierzbanowa
Obowiązki:
  • czynności polegają na montażu opraw zgodnie z wykazem przy użyciu kluczy, wkrętaków, wkrętarki i szczypiec.

Wymagania:
  • skrupulatność,
  • cierpliwość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00,
  • całkowite przeszkolenie i przygotowanie do zadań oraz wsparcie lidera,
  • możliwość skorzystania z pakietów dodatkowych - medyczny, sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.
Zachęcamy do aplikowania osoby bez doświadczenia.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy