Młodszy księgowy z językiem niemieckim

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Łódź

Cały proces rekrutacyjny przeprowadzamy zdalnie.

Zadania:

• Dbanie o terminowe księgowanie faktur,

• Praca w programie SAP,

• Sporządzanie zestawień, raportów i analiz,

• Wspieranie działań zamykających na koniec miesiąca,

• Kontakt z klientem wewnętrznym w j. obcym w kontekście poprawności dokumentacji księgowej,

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom min. B2,

• Język angielski na poziomie komunikatywnym - B1/B2,

• Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia,

• Pierwsze doświadczenie w obszarze finansów / księgowości (studia, staż, praca) będzie atutem,

• Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin,

Nasz klient oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

• Stabilność zawodową - umowa o pracę,

• Kompleksowy i dopracowany program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb,

• Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,

• Możliwości rozwoju w wielokulturowym środowisku,

• Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów;