Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży gas&oil, który planuje bardzo dynamiczny rozwój, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

możliwość dołączenia do bardzo dynamicznie rozwijającej się włoskiej organizacji

realny wpływ na kształt firmy

stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

2-3 miesięczne wdrożenie we Wrocławiu

sprawny proces rekrutacji

Zakres obowiązków:

wprowadzanie wyciągów bankowych,

rozliczanie i raportowanie płatności,

wystawianie faktur sprzedaży oraz korekt,

wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu,

przygotowywanie rejestrów VAT i deklaracji

Wymagania:

min.2 lata doświadczenia w księgowości

znajomość języka angielskiego w stopniu wysoce komunikatywnym

dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz przepisów podatkowych

zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

biegła znajomość MsOffice oraz SAP

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Finanse