Młodszy Koordynator Kampanii Promocyjnych

ESTYL.pl

05-090 Raszyn-Rybie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole, który z chęcią dzieli się wiedzą,
  • Pracę w kulturze Agile: projekty (nie tylko IT) prowadzone są w EVO Toma Gilba,

  • Pracę oparciu o sprawdzone frameworki marketingowe i analityczne,

  • Możliwość pracy zdalnej w określonym wymiarze,

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym,

  • Możliwość rozwoju - firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy drogi na poszerzanie wiedzy,

  • Możliwość zakupu produktów w bardzo przystępnych cenach,

  • Uzupełnienie poziomu energii za pomocą aromatycznej kawy i świeżych owoców,

  • Udział w imprezach integracyjnych,

  • Wynagrodzenie w przedziale 2500-3500PLN

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Udział w tworzeniu kampanii reklamowych

  • Prowadzenie projektów specjalnych realizowanych w obszarze content i performance marketingu,

  • Koordynowanie zespołu realizującego kampanię,

  • Realizowanie zadań operacyjnych w ramach prowadzonych kampanii,

  • Raportowanie skuteczności prowadzonych projektów,

  • Udział w analizie prowadzonych projektów

Wymagania

Oczekujemy:

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Głód wiedzy,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność i proaktywność,

  • Zdolność myślenia analitycznego - wyciąganie wniosków i proponowanie nowych rozwiązań,

  • Minimum 6mcy doświadczenia w koordynowaniu projektów marketingowych w kanale online,

  • Umiejętność egzekwowania od innych realizacji zadań i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • Znajomość GTM, Google Analytics i narzędzia do zarządzania projektami,

  • Lekkie pióro,

  • Umiejętność praktycznego zastosowania 20 funkcji w MS Excel,

  • Zanajomość framework See Think Do Care oraz Paid, Owned, Earned Media,

  • Wiedza z zakresu zwinnego zarządzania projektami.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres e-mail, w tytule wpisując "Młodszy Koordynator Kampanii Promocyjnych"

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media