Opis stanowiska pracy

Firma z branży deweloperskiej, prężnie działająca głównie na warszawskim rynku nieruchomości, aktualnie prowadzi rekrutację do swojego zespołu na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy

Jest to stanowisko samodzielne, wysoce specjalistyczne. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za controlling min. kilkunastu spółek oraz controlling projektu developerskiego.

Idealny Kandydat/ka to osoba posiadająca minimum 3 lata doświadczenia w dziale controllingu międzynarodowej spółki. Ważnym elementem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy pod presją czasu oraz chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Rozliczanie projektów developerskich
  • Współpraca z innym działami w firmie w zakresie prowadzenia projektów developerskich
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w ramach projektu developerskiego
  • Współpraca z bankiem w zakresie prowadzenia projektu developerskiego
  • Współtworzenie systemu controllingu, raportowania i budżetowania
  • Udział we wdrażaniu systemu finansowo-księgowego oraz BI
  • Współpraca z dostawcą programu do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej
  • Analiza comiesięcznych sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w analizach opłacalności inicjatyw strategicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Znajomość zasad działania systemów ERP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań oraz elastycznego dostosowywania się do zmian
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej lub deweloperskiej
  • Doświadczenie przy wdrażaniu systemy finansowo-księgowego oraz BI
  • Mile widziane uprawnienia księgowe.

Prezentacja firmy

Apricot Capital Group jest spółką działającą w sektorze private e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse