Opis stanowiska pracy

W rankomat.pl pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczeń (samochodu, podróży, nieruchomości) oraz produktów finansowych (od kredytów po konta i lokaty)
Jesteśmy największa porównywarką ubezpieczeń w Polsce ale nie przestajemy się rozwijać.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszego doradcy klienta

Twoje obowiązki:
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

• Kontakt telefoniczny z klientem, który był na stronie rankomat,
• Aktualizację informacji na temat samochodów i nieruchomości,
• Przekierowanie Klienta do właściwego działu,

Gwarantujemy:
• Umowa o pracę lub umowa zlecenie- zgodnie z preferencjami,
• Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa+ jasno określony system
premiowy),
• Szkolenia wstępne,
• Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta Bielsko-Biała) lub praca zdalna,
• Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze,
• Miłą atmosferę pracy, brak korporacyjnych barier i procedur,
• Godzina płatnej przerwy do wykorzystania każdego dnia pracy,

Dodatkowo:
• Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
• Dofinansowanie do karnetu sportowego,
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego,

Wymagania

Czego oczekujemy:
• Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku ((9:00-17:00 i 11:00-19:00),
• Dobrej dykcji i umiejętności płynnego wysławiania się,
• Umiejętności szybkiego reagowania i podejmowania decyzji,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting