Młodszy Doradca ds. leasingu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. MDL/003/MKU

Zadania:

  • Zawieranie umów, przygotowywanie ofert leasingowych i dokumentacji w celu wsparcia Doradców
  • Sporządzenie umów kredytowych (wprowadzenie danych oraz drukowanie umów kredytowych z systemu)
  • Zlecanie wyceny przedmiotu leasingu, potwierdzanie ceny oraz stawki amortyzacyjnej
  • Pozyskiwanie nowych dostawców i klientów na lokalnym rynku w celu budowania bazy kontaktów
  • Zdobywanie wiedzy o produktach, usługach i standardach sprzedaży obowiązujących w Firmie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją, zorientowanej na rozwój pracownika
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji w firmie, będącej laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość przejęcia po 6 miesiącach samodzielnego stanowiska Doradcy - zapewniony samochód służbowy, telefon i laptop
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z ludźmi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży zdobyte w banku lub innej instytucji finansowej
  • Szczególnym atutem będzie doświadczenie w obszarze leasingu
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju w kierunku objęcia samodzielnego stanowiska Doradcy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials