Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Młodszy asystent/Asystent

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Raszyn, Rybie, k., Warszawa

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych w zakresie mikrobiologii,
  • zatwierdzanie i wydawanie wyników,
  • obsługa programu komputerowego CENTRUM,
  • telefoniczny kontakt z klientem.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe: biologia najlepiej ze specjalnością mikrobiologiczną,
  • podstawy technik mikrobiologicznych (posiew materiału, diagnostyka mikrobiologiczna, wykonywanie antybiogramów),
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • pracę w ambitnym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejetności,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.