Młodszy Analityk z j. francuskim

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting

Poszukujemy osób znających język francuski na stanowisko, które wiąże się z analizą informacji i wykonywaniem czynności w systemie w oparciu o dokumentację.

Obowiązki:

  • Weryfikacja bieżącej sytuacji, danych oraz parametrów
  • Analiza przypadków z wykorzystaniem procedur, wiedzy i doświadczenia własnego oraz całego zespołu
  • Wykonywanie akcji w systemie polegających na rozwiązaniu incydentów oznaczonych różnymi priorytetami
  • Sprawdzanie w systemie poprawności funkcjonowania narzędzi
  • Kontakt pisemny (przede wszystkim) oraz mówiony (sporadycznie) w języku francuskim

Wymagania:

  • Minimum ponadpodstawowa/komunikatywna znajomość języka francuskiego (A2+)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy min. 4 dni w tygodniu (pndz-ndz)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Otwartość i chęć do nauki
  • Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do pracy, wzajemną współpracę i wyrozumiałość 
  • Otwarty na pomoc i przyjazny zespół
  • Nieformalną atmosferę – chcemy żebyś czuł się u nas swobodnie
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Darmowe lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę (po okresie próbnym i efektywnym wdrożeniu możliwa umowa na czas nieokreślony)
  • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży, w której zapotrzebowanie na pracowników wciąż rośnie, w tym szkolenia techniczne i biznesowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.