Młodszy Analityk z j. francuskim

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób znających język francuski na stanowisko, które wiąże się z analizą informacji i wykonywaniem czynności w systemie w oparciu o dokumentację.

Obowiązki:

  • Weryfikacja bieżącej sytuacji, danych oraz parametrów
  • Analiza przypadków z wykorzystaniem procedur, wiedzy i doświadczenia własnego oraz całego zespołu
  • Wykonywanie akcji w systemie polegających na rozwiązaniu incydentów oznaczonych różnymi priorytetami
  • Sprawdzanie w systemie poprawności funkcjonowania narzędzi
  • Kontakt pisemny (przede wszystkim) oraz mówiony (sporadycznie) w języku francuskim

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum ponadpodstawowa/komunikatywna znajomość języka francuskiego (A2+)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy min. 4 dni w tygodniu (pndz-ndz)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Otwartość i chęć do nauki
  • Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do pracy, wzajemną współpracę i wyrozumiałość 
  • Otwarty na pomoc i przyjazny zespół
  • Nieformalną atmosferę – chcemy żebyś czuł się u nas swobodnie
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Darmowe lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę (po okresie próbnym i efektywnym wdrożeniu możliwa umowa na czas nieokreślony)
  • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży, w której zapotrzebowanie na pracowników wciąż rośnie, w tym szkolenia techniczne i biznesowe

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.200,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Doradztwo / Konsulting