Verita HR Polska Sp. z o.o.

Verita HR Polska tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii ((numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, budowania wizerunku pracodawcy z wyboru czy outsourcingu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk Kredytowy

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:

Analiza finansowa przedsiębiorstw;
Analiza działań i struktur firmy w celu ryzyka oszustwa;
Współpraca z zarządem pod kątem przedstawienia analiz;
Monitoring aktualnych danych finansowych klientów;
Przygotowywanie raportów i zestawień.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Stały rozwój osobisty;
Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
Mile widziane doświadczenie w rachunkowości, analizie ryzyka bądź statystyce;
Wysokie umiejętności analityczne;
Bardzo dobra umiejętność komunikacyjna;
Chęć pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole;
Znajomość Excel, VBA.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.