Młodszy Analityk Biznesowy

ESKOM IT Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, mazowieckie

Dołącz do zespołu jako:

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Wraz z rozwojem działu wdrożeń poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu w roli

Młodszego
Analityka Biznesowego

Lokalizacja:
Warszawa, Ursynów

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i specyfikacja wymagań,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów związanych z bieżącą działalnością wskazanego obszaru biznesowego,
  • Tworzenie specyfikacji biznesowych na potrzeby budowy lub modyfikacji narzędzi raportowych.
  • Udział w testach wdrożonych rozwiązań
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji,
  • Dostarczanie wniosków i rekomendacji płynących z raportów i analiz

Wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (student 5 roku),
  • Podstawowa wiedza z obszaru analizy biznesowej w tym techniki pozyskiwania wymagań,
  • Znajomość struktury dokumentacji analitycznej,
  • Znajomość notacji UML i BPMN2.0,
  • Biegła znajomość narzędzi MS WORD i MS EXCEL,
  • Umiejętność komunikacji i umiejętność tworzenia transparentnej dokumentacji,
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i nastawienie na rozwój,
  • Własna inicjatywa, chęć usprawniania procesów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz dowolny model współpracy: umowa o pracę, B2B, umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego (opieka medyczna, Multisport, inne),
  • Szkolenia, udział w konferencjach