Młodsza/-y Księgowa/-y

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
Analiza rozliczeń środków trwałych oraz innych kont bilansowych
Czynny udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych
Pomoc w sporządzaniu raportów
Inne zlecone prace.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy w systemie SAP lub ERP
2 lata doświadczenia w pracy w księgowości
Swobodne poruszanie się w zagadnieniach związanych z ewidencjonowaniem, księgowaniem środków trwałych, uzgadnianiem kont księgowych
Dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo itp.)
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (3 miesiące próbne)
Praca poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00
Atrakcyjne wynagrodzenie
Opieka medyczna, zniżki na produkty firmy, paczki urodzinowe (produktowe)itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.