Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-11-52192
Wynagrodzenie: 3500 - 4000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji zlokalizowanej we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Młodszy Księgowy / Młodsza księgowa
Obowiązki na stanowisku:
- Księgowanie dokumentów
- Analiza raportów wiekowania zobowiązań i przygotowywanie płatności
- Księgowanie rozliczeń zaliczek pracowniczych i raportowanie sald
- Księgowanie faktur zakupu
- Księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych
- Weryfikacja dokumentów księgowych Kontrola sald należności i zobowiązań
- Bieżący kontakt z klientami organizacji
- Przygotowywanie zestawień i raportów

Wymagania:
Wymagania:
- 1-2 lata doświadczenia w biurze księgowym lub wewnętrznym dziale finansowym
- Wykształcenie kierunkowe
- Dobra znajomość MS Office
- Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
- Umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści:

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse