Młodsza Księgowa/Księgowa (f/m)

Michael Page

Pruszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma w branży FMCG

Możliwość rozwoju w kierunku pracy jako Młodsza Księgowa/Księgowa

Informacje o kliencie

Poszukuję dla mojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, szukam Młodszej Księgowej/Księgowej do jej polskiego oddziału handlowego.

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur zakupu (krajowe i zagraniczne),
  • wsparcie w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  • księgowanie RMK,
  • wsparcie w sporządzaniu JPK VAT
  • analiza wybranych kont księgowych,
  • wsparcie przy sporządzaniu kalkulacji CIT,
  • obsługa audytów,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe księgowość/finanse/rachunkowość,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w księgowaniu faktur krajowych i zagranicznych (mile widziane), wyciągów bankowych,
  • aktualna wiedza z zakresu rachunkowości,
  • znajomość EXCEL na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość SAP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w bliskiej współpracy z Główną Księgową,
  • Samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju w kierunku pracy jako Księgowej/Samodzielnej Księgowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie plus premie,
  • Rozbudowany pakiet benefitów,
  • Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page