Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem na produkcji

- Umiejętność motywowania podległych pracowników

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

- Samodzielność oraz chęć podejmowania inicjatywy

- Znajomość obsługi narzędzi

- Doświadczenie w branży drzewnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta

- Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 5900-8800 zł brutto uzależnione od Twojego doświadczenia – w wynagrodzenie wliczona jest premia frekwencyjna i uznaniowa

- Dodatki świąteczne

- Rozwój zawodowy dzięki szkoleniom

- Pracę w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00 / 14:15-22:15

- Wolne weekendy

- Dofinansowanie do automatów na terenie firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy