Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży spożywczej prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

Mistrz produkcyjny/kierownik zmiany

Miejscowość: Chełmża

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kierowanie zmianą i nadzór nad procesem technologicznym produkcji,

• przestrzeganie przepisów BHP i wewnętrznych procedur,

• prowadzenie remontów, eksploatacji, konserwacji urządzeń w zakresie technologicznym,

• analiza wydajności urządzeń oraz zużycia materiałów do produkcji,

• zarządzanie zespołem i współpraca z innymi działami w firmie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

• wykształcenia wyższego (technologia spożywcza, mechanika maszyn w przemyśle spożywczym),

• 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (kierownik, mistrz, brygadzista),

• znajomości standardów ISO 9001, 22000,

• znajomość SEP oraz LEAN będzie dodatkowym atutem,

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

• gotowości do pracy zmianowej.

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę oraz system premiowy,

• pracę w międzynarodowym koncernie,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• kartę Multisport,

• pakiet medyczny,

• dofinansowanie lekcji języka angielskiego,

• wczasy „pod gruszą”.

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji