Mid Vue.JS developer / praca zdalna

Pro Magis Sp. z o.o.

Warszawa, praca zdalna, mazowieckie

Od: Pro Magis Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji dla klientów firmy.
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań opartych o Javascript/Vue.JS.
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu.

O projekcie

Wiedzą i doświadczeniem będziesz wspierał rozwój nowoczesnego produktu ecommerce dla globalnego gracza obecnego od ponad 45 lat na rynku. Produkt używany w 120 krajach na świecie, przez większość z 25 największych retailerów. Praca w międzynarodowym zespole programistów/testerów/analityków zlokalizowanych na całym świecie.

Praca w biurze, hybrydowa lub całkowicie zdalna po okresie wdrożenia.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii Vue.JS, Javascript (ES6+), Typescript
  • Znajomość Open API/Swagger.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne jako Frontend developer z wykorzystaniem technologii Vue.
  • Znajomość HTML/CSS3, SASS
  • Komunikatywna języka angielskiego – praca w międzynarodowym zespole.
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT.
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID, DRY, KISS).
  • Znajomość zasad / reguł OOP oraz SOLID.
  • Umiejętność pisania testów: Cucumber/Selenium.
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dla globalnego gracza ecommerce.
  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o Pracę lub B2B;
  • Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Karta MultiSport, praca zdalna
  • Zarobki brutto 6 000-11 000 PLN

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.