Merchandiser (elastyczne godziny pracy, atrakcyjna stawka)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
- wykładanie towaru w supermarkecie oferującym sprzęt RTV i AGD, komputery, oprogramowanie, filmy
(jedna wizyta w 1 sklepie w ciągu jednego tygodnia)

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w środę, czwartek LUB piątek
- mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
(umowa podpisywana do końca 2019 roku)
- elastyczne godziny pracy
(praca w środę, czwartek LUB piątek - godziny pracy do wyboru)
- atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie składające się z podstawowej stawki godzinowej oraz bonusu za wypełnienie raportu on-line)
- narzędzia pracy: system do raportowania do zainstalowania na własnym telefonie
- szkolenie wstępne przygotowujące do wykonania pracy
- otwarte i przyjazne środowisko pracy

Miejsce pracy: wybrane Galerie Handlowe zlokalizowane na terenie Krakowa

Numer referencyjny: 19/03/2019/KRK/JS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.