Menadżer IT

Tarczyn, Grójec, mazowieckie

TDM Electronics S.A.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Menadżera IT należeć będzie:

  • prowadzenie projektów IT polegających na rozwoju, optymalizacji i utrzymaniu infrastruktury IT w Spółce,
  • monitorowanie kontekstu organizacji w zakresie IT w celu zwiększenia bezpieczeństwa i niezawodności,
  • rozwijanie i optymalizacja procesów IT w firmie,
  • tworzenie, aktualizowanie i rozwijanie firmowej dokumentacji IT,
  • raportowanie z postępu pracy,

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie min. średnie,
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • świetna organizacja pracy,
  • umiejętności analityczne i techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania.
  • zaangażowanie,

Oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku;

OFERTA TYLKO DLA OSOB AMBITNYCH, które chcą się rozwijać i osiągać cele zawodowe w młodym/dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma TDM Electronics S.A. jest nieprzerwanie na Polskim rynku od 2006 roku.

... Zajmuje się zagospodarowywaniem każdych nadwyżek sprzętu związanego z infrastrukturą telekomunikacyjną i łącznościową udostępnianych przez europejskie Ministerstwa Obrony oraz cywilne podmioty związane
z infrastrukturą telekomunikacyjną.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Badania / Rozwój , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Project Management