Menadżer ds. pozyskiwania gruntu

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Managera ds. pozyskiwania gruntu będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów pod nowe inwestycje na terenie Krakowa.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dewelopera mieszkaniowego, organizacji z kapitałem zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Managera ds. pozyskiwania gruntu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów pod nowe inwestycje na terenie Krakowa.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie i ocena nowych możliwości inwestycyjnych zgodnie z ustalonymi kryteriami inwestycji,
  • Przygotowywanie i przedstawienie kadrze kierowniczej do akceptacji memorandum inwestycyjnego oraz prezentacji,
  • Zarządzanie procesem zamknięcia nowych transakcji nabycia, w tym negocjacje umów nabycia, tworzeniem joint venture (jeśli jest to konieczne) oraz zabezpieczanie, negocjowanie i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności due diligence,
  • Budowanie relacji na rynku nieruchomości, w tym z brokerami rynku nieruchomości, właścicielami nieruchomości, deweloperami, bankami i innymi pośrednikami,
  • Koordynacja analizy gruntu (techniczna, finansowa, prawna oraz handlowa),
  • Budowanie i aktualizowanie bazy nieruchomości.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego w Krakowie,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page