Menadżer ds. inwestycji i remontów

Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, mazowieckie

BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Znajomość pełnego zakresu realizacji inwestycji w zakładach przemsyłowych - od koncepcji po oddanie inwestycji do użytkowania, a w szczególności:

  • Udział w tworzeniu koncepcji inwestycyjnych.
  • Znajomość procedur pozyskiwania pozwoleń administracyjnych związanych z uruchomieniem inwestycji.
  • Współpraca z organami administracyjnymi przy pozyskiwaniu pozwoleń administracyjnych.
  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie materiałów przetargowych i nadzór nad realizacją przetargów na wyłonienie dostawców urządzeń/wykonawców robót.
  • Udział w negocjacjach kontraktowych i przygotowywanie umów.
  • Współpraca z Nadzorem Inwestorskim przy realizacji inwestycji.
  • Nadzór nad procesem realizacji prac inwestycyjnych.
  • Udział w odbiorach i rozliczanie inwestycji.
  • Przygotowywanie raportów/zestawień realizowanych inwestycji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji , rozmów, opracowywanie dokumentów kontraktowych w j. angielskim.).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności analitycznych, sumienności, dokładności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Mobilności (prawo jazdy kat. B).
  • Dyspozycyjności (częste delegacje).

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozowju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość nauki języka angielskiego.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i... stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.: Bakoma Sp. z o.o., POLSKIE MŁYNY S.A., BIOAGRA S.A.,

BIOAGRA-OIL S.A., Komagra Sp. z o.o. Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Dane adresowe:
ul. Połczyńska 97 A, 01-303 Warszawa

Biuro :
Koprki, ul. Jaśminowa 27, 05-850 Ożarów Mazowiecki
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria