Opis stanowiska pracy

• Montaż szaf sterowniczych według powierzonej dokumentacji (E-Plan).
• Montaż instalacji elektrycznych HV/LV/Dane.
• Montaż układów i instalacji pneumatycznych według powierzonej dokumentacji.
• Montaż procesów mechanicznych.
• Diagnostyka PLC.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne min. średnie (elektryka, automatyka, mechatronika)
• Doświadczenie w przeglądach, diagnostyce, naprawach oraz modernizacjach w obszarze działalności maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• Umiejętność diagnozowania sterowników PLC
• Umiejętność obsługi podstawowych mechanicznych narzędzi i przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, płytki i taśmy wzorcowe)
• Posiadanie uprawnień SEP (E1)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (m.in. schematów pneumatycznych / elektrycznych, rysunków technicznych)
• Znajomość obsługi komputera
• Mile widziane doświadczenie w branży Automotive i / lub w dziale Utrzymania Ruchu
• Umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji